Strefa klienta

Aktualności

Odbierz zniżkę na dietę pudełkową premium!

Brakuje Ci czasu na gotowanie? A może chcesz zdrowo się odżywiać, ale nie wiesz od czego zacząć? Skorzystaj z wyjątkowej zniżki na dietę pudełkową premium i wypróbuj pyszne dania Love Catering!

Zobacz

Dni Otwarte w My Fitness Place Dytmara!

Nowy Rok to idealny moment, by wprowadzić pozytywne zmiany, dlatego w klubie MFP Dytmara sala fitness i siłownia przeszły kompletną metamorfozę! 😊 Z tej okazji w dniach 1-2 lutego 2020 r. zapraszamy wszystkich chętnych na Dni Otwarte, w ramach których przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek.

Zobacz

Nowy klub My Fitness Place

Już w styczniu 2020 r. na mapie Krakowie pojawi się nowy klub My Fitness Place! Serdecznie zapraszamy do nowej lokalizacji przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18B.

Zobacz

Dni otwarte dla seniorów w My Fitness Place!

Chcesz zachęcić babcię lub dziadka do regularnego uprawiania sportu? A może sam ukończyłeś 60. rok życia i chciałbyś miło spędzić czas, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? W dniach 21-22.01.2020 r. przyjdź do jednego z klubów My Fitness Place!

Zobacz

Nowa polityka prywatności

Zobacz

Noworoczna promocja w My Fitness Place!

Masz już jakieś postanowienia noworoczne? My mamy jedno: namówić jak największą liczbę osób do dbania o swoje zdrowie! Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję dla nowych klubowiczów! 😊

Zobacz

W Trzech Króli ćwicz z przyjaciółmi za darmo!

Z okazji święta Trzech Króli zapraszamy naszych klubowiczów i posiadaczy kart Multisport do skorzystania z noworocznej promocji.

Zobacz

Sylwester i Nowy Rok w My Fitness Place

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia klubów My Fitness Place w Sylwestra i w Nowym Roku.

Zobacz

Święta Bożego Narodzenia w My Fitness Place

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia klubów My Fitness Place podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz

Chcemy poznać Cię bliżej!

Masz realny wpływ na naszą ofertę oraz na to, jak będą funkcjonowały kluby My Fitness Place. Pomożesz nam robić to jeszcze lepiej uzupełniając anonimową ankietę!

Zobacz

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place