Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

Aktualności

Ważny komunikat

Zobacz

Ważny komunikat

Podjęliśmy decyzję i od dzisiaj otwieramy wybrane kluby naszej sieci.

Zobacz

Baseny w My Fitness Place już otwarte!

Informujemy, że baseny w My Fitness Place Puszkarska (Bonarka For Business) i My Fitness Place Wadowicka (Buma Square Business Park) są już czynne. Basen w klubie My Fitness Place Dytmara (Salwator Tower) zostanie otwarty w dniu 30.06.2020 r.

Zobacz

Otwarcie basenów już wkrótce!

Informujemy, że baseny w MFP Wadowicka i MFP Bonarka nie zostaną uruchomione w dniu 6 czerwca 2020 r. Planowany termin otwarcia tej strefy w naszych klubach wskażemy już wkrótce.

Zobacz

Ważny komunikat

Wiemy, że macie do nas wiele pytań, na które oczekujecie szybkiej odpowiedzi. Prosimy Was jednak o cierpliwość. Działamy na pełnych obrotach, by obecna sytuacja nie utrudniała nam kontaktu z Wami.

Zobacz

50% zniżki na opłatę członkowską!

Planujesz rozpocząć regularne treningi? Tylko teraz kupując online karnet Comfort, Comfort Max, Simple lub Simple Max otrzymasz 50% zniżki na opłatę członkowską!

Zobacz

Dzień Kobiet w My Fitness Place

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich kobiet 😊 Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej wyjątkową niespodziankę: w klubach My Fitness Place będziemy obchodzić Dzień Kobiet aż przez 3 dni!

Zobacz

Cheat day w My Fitness Place!

Wszyscy wiemy, że połączenie regularnych treningów ze zdrową dietą przynosi świetne efekty, ale – nie oszukujmy – każdy z nas ma czasem ochotę na coś słodkiego 😉 Właśnie dlatego 20 lutego 2020 r. z okazji Tłustego Czwartku ogłaszamy „Cheat Day”!

Zobacz