Strefa klienta

Aktualności

Akcja MultiUczynek - Pomagaj Aktywnie!

Zgarnij grant o wysokości 30.000 zł na realizację swojego własnego pomysłu na przedsięwzięcie wspierające aktywność fizyczną!

Zobacz

1-sze urodziny My Fitness Place!

Dzieje się: mamy roczek. Z tej okazji będziemy się bawić, jak na osiemnastce! Dlatego zapraszamy Was na NASZE 1-SZE URODZINY. Atrakcji nie zabraknie: będą konkursy, tort i urodzinowe maratony fitness prowadzone przez największe gwiazdy i naszych najlepszych instruktorów. Każdy klub to inna impreza, dlatego sprawdźcie, co przygotowaliśmy w Waszym mieście!

Zobacz

Specjalna oferta dla seniorów

Od 1 września w naszych klubach honorujemy karty MultiSport Senior dla osób po 60. roku życia, a od 1 października uruchamiamy nowe, specjalne zajęcia Aktywny Senior.

Zobacz

Nowy karnet student

Rok nauki zaczynamy naprawdę dobrą wiadomością - dla wszystkich uczących się osób do 26 roku życia wprowadzamy nowy karnet Student

Zobacz

Nowa kampania wizerunkowa!

Z początkiem września wystartowaliśmy z nową kampanią komunikacyjną. Nowa komunikacja ukazuje kluby My Fitness Place jako miejsca, gdzie może odnaleźć się każdy.

Zobacz

Zmieniamy kluby! Zmieniamy ceny!

Zmieniamy nasze kluby tak, abyście czerpali z treningów jak najwięcej. Z dniem 01.09.2018 zmieniamy też nasz cennik. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na poszczególnych podstronach klubowych.

Zobacz

Nowa polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych przez Fitness Place Sp. z o.o..

Zobacz

Już otwarty! Jedyny taki klub na Śląsku

Nasz nowy, zupełnie wyjątkowy klub już działa. Przyjdź i wypróbuj nowoczesny sprzęt Technogym Artis®, który nadaje treningowi zupełnie nową jakość!

Zobacz

Nowe maszyny cardio AMT w naszym klubie w Opolu!

W naszym klubie zainstalowaliśmy 10 nowych maszyn cardio AMT! Przyjdź, spróbuj i szlifuj sylwetkę na lato!

Zobacz

Nowy klub w naszej sieci już otwarty!

Basen, rozbudowane strefy siłowe i wellness, ciekawa oferta fitness!

Zobacz