Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

Ważny komunikat

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego My Fitness Place na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie, a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy, że Wasze karnety i umowy członkowskie zostaną automatycznie przedłużone o okres braku dostępu do obiektów.
Zapewniamy również, że w tym czasie nie zostaną naliczone żadne opłaty, a te, które zostały już pobrane będą automatycznie przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy.

Wiemy, że macie do nas wiele pytań, na które oczekujecie szybkiej odpowiedzi. Prosimy Was jednak o cierpliwość. Działamy na pełnych obrotach, by obecna sytuacja nie utrudniała nam kontaktu z Wami.
Jeśli macie pilne zapytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi, kierujcie je na dok@fitness.benefitsystems.pl.

W nadchodzących dniach będziemy nieprzerwanie kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was. Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was w tym wspierać.
Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online 😊

– Zespół My Fitness Place

______

  • Decyzja na podstawie postanowień Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego. Obiekty sportowe począwszy od dnia 14 marca 2020 r. będą zamknięte do odwołania.
  • Informacje dotyczące karnetów i członkostw w klubach prosimy kierować na dok@fitness.benefitsystems.pl, kwestie związane z działaniem Programu MultiSport na adres bok@benefitsystems.pl. W pozostałych tematach, w tym w celu uzyskania informacji o ponownym otwarciu obiektów, prosimy o kontakt z Infolinią (nr tel. 22 242 42 42).