Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

WAŻNY KOMUNIKAT

Drodzy Klubowicze!

Sytuacja z ostatnich miesięcy, związana z epidemią, zmusiła nas do podjęcia decyzji o zamknięciu My Fitness Place Szlak 67 przy ul. Szlak 67 w Krakowie. Wszelkie informacje dotyczące możliwych zmian warunków podpisanej umowy lub jej rozwiązania oraz rozliczania ewentualnych nadpłat zostały wysłane drogą elektroniczną (w formie maili oraz smsów).

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 487 81 33 lub adresem e-mail: dok@fitness.benefitsystems.pl, gdzie nasz zespół pozostaje do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.

Dziękujemy Wam za wszystkie chwile wspólnie spędzone w My Fitness Place Szlak 67, bez względu na to, czy ten czas poświęciliście na treningi indywidualne, zajęcia grupowe czy… spotkania towarzyskie 😊. Zamiast się jednak żegnać – serdecznie zapraszamy do pozostałych, czynnych klubów My Fitness Place, których pełną listę wraz z zasadami funkcjonowania można znaleźć na stronie: www.czasnazdrowyruch.pl.

Do zobaczenia!

Zespół My Fitness Place Szlak 67