Sprawdź zasady bezpieczeństwa w naszych klubach >
Зона клієнта
My Fitness Place trener Angelika Mróz

Angelika Mróz

Цього тренера знайдете у клубі:

Kilka słów o trenerze:

Absolwentka Politechniki Opolskiej Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii z tytułem magistra wychowania fizycznego ze specjalizacją nauczycielską – instruktorską. Jest trenerem personalnym, instruktorką fitness oraz instruktorką lekkoatletyki.

Ze sportem i aktywnością fizyczną związana jest już od najmłodszych lat. Była zawodniczka dyscyplin lekkoatletycznych oraz pływania. Prowadzi zajęcia wzmacniające, ogólnorozwojowe, kondycyjne oraz wytrzymałościowe. Najlepiej czuję się w zajęciach typu: Cardio, Cardio Cross, Cardio Tbc, Interwał, Tbc, Abt, Body Shape czy Step Workout. Kocha zwierzęta, morze, jazdę na rowerze, rolkach, pływanie, podróże, kino, oraz zdrowy tryb życia. Jest osobą komunikatywną, wesołą, pełną energii, która nie potrafi usiedzieć w miejscu 🙂

Robi to co kocha, a praca jest jej pasją – pozwala jej na poznanie wspaniałych ludzi, daję jej wielką satysfakcję i radość kiedy widzi zadowolenie swoich podopiecznych oraz ich efekty. Na swoich zajęciach zwraca uwagę na technikę oraz by osoby ćwiczyły jak najlepiej tylko potrafią, oczywiście na miarę swoich możliwości, tak by po zajęciach mieli poczucie, że dali z siebie wszystko i świadomość tego ile trening im daje i jak dzięki niemu mogą się rozwijać.

Stara się zarażać swoją pasją bo wie ile radości, energii oraz pozytywnych aspektów daje nam aktywność oraz zdrowy tryb życia. Kocha to co robi i nie wyobraża sobie życia bez tego 🙂 Stale się rozwija, szkoli by robić to co robi jak najlepiej.