Зона клієнта

WYBIERZ KLUB

Honorujemy karty MultiSport

Ми приймаємо картки MultiSport:

Бажаєте записатися на заняття або бути з нами на зв’язку – зареєструйтесь!

РЕЄСТР

Opinie o naszym klubie

Krzysztof (Lokalny przewodnik)
228 opinii · 699 zdjęć
Najlepsza siłownia w Krakowie. W zabytkowym budynku, a jednak niepozorne z zewnątrz miejsce, zaskakuje wewnątrz. Życzliwe i pogodne osoby na recepcji i tacyż trenerzy na obiekcie. Maszyny do ćwiczeń cardio nowe i zadbane. Oprócz tego duża oferta zajęć na ogromnej sali fitness. Szatnie i prysznice czyste. Jest też mała sauna fińska.
Piotr
2 opinie
Fantastyczna obsługa recepcji, miła ciepła atmosfera wśród klubowiczów, która sprawia że z chęcią się tutaj wraca, sprzęt nowoczesny dzieki czemu trening jest udany. Gorąco Polecam !!!💪
Sandra
8 opinii · 7 zdjęć
Bardzo fajne miejsce, odwiedzałam ich wiele, a ostatecznie wybrałam to. Atmosfera jest naprawdę super i nie do zastąpienia, pracownicy wykwalifikowani i pozytywnie nastawieni. Naprawdę polecam.

Dołącz do zadowolonych klubowiczów

В нас гаряче

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place