Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

Kinesis®Class

Kinesis ® Class jest wielostanowiskowym urządzeniem do treningu funkcjonalnego. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji, z powodzeniem może być używane do treningu obwodowego. Zostało zaprojektowane w sposób, który pozwala na nieskrępowany trening nawet najbardziej wymagającym, a możliwość ćwiczenia w grupie sprawia, że Kinesis ® Class cieszy się ogromną popularnością wśród osób szukających urozmaicenia dnia treningowego.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Urządzenie Kinesis ® Class zostało wyposażone w innowacyjną technologię FullGravity. Dzięki temu, trenujący ma możliwość wykonywania praktycznie nieograniczonej liczby ćwiczeń i sekwencji ruchowych. Dodatkowo, w przypadku treningu w grupie, możliwości jeszcze się zwiększają. FullGravity pozwala na płynną zmianę obciążenia w różnych fazach wykonywanego ruchu w przestrzeni trójwymiarowej i to niezależnie od wielkości wybranego obciążenia wyjściowego.

Kinesis ® Class jest również wyposażony w system 3D-Pulley, który pozwala na zmianę kąta i kierunku wykonywanego ruchu w zakresie 360o, praktycznie w dowolnej płaszczyźnie i w dowolnym momencie.