Strefa klienta

Pytania i odpowiedzi

Pytania ogólne

 • 01Ile muszę mieć lat, aby zapisać się do klubu?

  Aby zostać członkiem My Fitness Place, nie musisz być pełnoletni. Do 15. roku życia możesz korzystać z zajęć przeznaczonych dla dzieci pod opieką jednego z naszych trenerów personalnych. Jeśli natomiast masz ukończone 15 lat, wystarczy, że w chwili podpisywania umowy przyjdziesz do nas wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym. Zapraszamy.

 • 02Co muszę ze sobą zabrać na trening?

  Zależy nam, aby każdy nasz Gość czuł się u nas dobrze. Z tego powodu, w trosce o komfort Twój i pozostałych ćwiczących, prosimy, by każdy miał ze sobą butelkę wody, obuwie na zmianę, strój do ćwiczeń, ręcznik i oczywiście uśmiech.

 • 03Czy muszę wcześniej zarezerwować termin treningu wprowadzającego?

  Tak, wskazane jest wcześniejsze umówienie terminu, aby mieć pewność, że trener będzie miał wtedy dla Ciebie czas. Pierwszy trening wprowadzający jest za darmo, natomiast kolejne treningi personalne z naszymi trenerami są dodatkowo płatne.

 • 04Czy muszę wcześniej zapisać się na zajęcia fitness?

  Dla wygody wszystkich ćwiczących i w celu zagwarantowania każdemu odpowiedniej swobody ruchów, liczba miejsc na zajęciach grupowych jest ograniczona, a udział w nich wymaga wcześniejszej rezerwacji. Można jej dokonać na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio w recepcji klubu.

Karnety, umowy i kwestie formalne

 • 05Jaki karnet kupię w sieci My Fitness Place?

  Naszym nowym klubowiczom oferujemy karnety sieciowe i klubowe (dostępne w wybranych klubach). Karnet sieciowy upoważnia do swobodnego korzystania ze wszystkich klubów My Fitness Place w całej Polsce. Natomiast karnet klubowy pozwala na korzystanie TYLKO z tego klubu, w którym został kupiony. W sekcji „Cennik” przedstawiamy aktualną ofertę karnetów w naszych klubach.

 • 06Czy karta MultiSport jest honorowana w My Fitness Place?

  Tak, honorujemy kartę MultiSport. Aby wejść do klubu, należy w recepcji okazać kartę wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

 • 07Czy w My Fitness Place jest pierwsze wejście gratis?

  Tak, pierwsze wejście do naszego klubu jest bezpłatne. Jeśli chcesz skorzystać z darmowego wejścia, musisz przyjść do wybranego klubu i zarejestrować się, lub zrobić to przez stronę internetową. Pamiętaj, że z oferty darmowego treningu wprowadzającego możesz skorzystać tylko raz.

 • 08Jakie dokumenty muszę mieć przy sobie, by podpisać umowę?

  W My Fitness Place wyznajemy zasadę: im mniej formalności, tym więcej radości z ćwiczeń. Podpisanie umowy członkowskiej to tylko chwila, ale pamiętaj, by zabrać ze sobą dowód osobisty (bądź inny dokument ze zdjęciem) i kartę kredytową lub debetową. Przyjmujemy także płatności gotówką. Osoby niepełnoletnie prosimy o przybycie z opiekunem w celu podpisania zgody.

 • 09Czy My Fitness Place oferuje zajęcia grupowe?

  Tak, oczywiście. Wszystkich miłośników zajęć grupowych serdecznie zapraszamy na liczne zajęcia fitnessowe. Wszystkie informacje o nich, oraz dokładny harmonogram, znajdziecie na naszej stronie, w zakładce Grafik. W wybranych klubach można również skorzystać z tzw. short class z naszymi trenerami personalnymi oraz z zajęć na basenie.

 • 10Czy mogę odstąpić członkostwo innej osobie?

  Karnety do naszego klubu są imienne, zatem nie ma możliwości przekazywania ich innym osobom. Jeśli chciałbyś przekonać kogoś do naszego klubu, najprostszym rozwiązaniem będzie uzyskanie bezpłatnej wejściówki (pierwsze wejście do klubu jest gratis).

 • 11Czy mogę podpisać umowę online?

  Tak, większość karnetów możesz zakupić on-line. Wybierz karnet, który jest najlepszy dla Ciebie i sprawdź, czy możesz podpisać umowę on-line.

 • 12Zmieniły się moje dane podane w umowie, czy i gdzie muszę to zgłosić?

  Korekty danych osobowych zawartych w umowie można dokonać osobiście w klubie, bezpośrednio przed treningiem lub po nim albo w Panelu klienta na naszej stronie internetowej.

 • 13Czy mogę zrezygnować z członkostwa w każdej chwili?

  Tak, z umowy członkowskiej w My Fitness Place można zrezygnować w każdym momencie, bez okresu wypowiedzenia. Jeżeli nie opłacisz jednej miesięcznej raty, umowa zostanie automatycznie zamknięta.

 • 14W jaki sposób wypowiedzieć umowę?

  Umowę należy wypowiedzieć pisemnie, w klubie My Fitness Place. Będzie wtedy potrzebny dowód osobisty lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem. Cała procedura nie trwa długo. Możesz także anulować członkostwo w Panelu klienta na naszej stronie internetowej.

Dodatkowe pytania

 • 15Jak wyglądają zapisy sprawa zapisów, jeśli ktoś posiadam kartę Multisport?

  Posiadając kartę Multisport możesz, tak jak wszyscy, zapisać się na zajęcia w Strefie Klienta na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że zgłosisz się do recepcji klubu i podpiszesz niezobowiązującą deklarację.