Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

Pole dance – pokonaj grawitację!

Pole dance to trening z użyciem pionowego drążka, pomagający wyrobić siłę, wytrzymałość i gibkość ciała. Podczas ćwiczeń pracują wszystkie mięśnie ciała, poczynając od szyi, a kończąc na palcach u stóp. Wzmacniają się też mięśnie głębokie, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej sylwetki i zdrowego kręgosłupa. Ćwicząc można poczuć niezwykłą lekkość, odczuć swoją kobiecą siłę… i oderwać się od rzeczywistości!

Zapraszamy na zajęcia Pole Dance o różnej intensywności i różnych profilach:

 • POLE DANCE GRUPA START
  Jest to trening oparty na figurach akrobatycznych z użyciem rury, jednak nie ma on podtekstu erotycznego, ale charakter sportowy. Na zajęciach uczymy się podstawowych obrotów, wejść oraz figur. Zajęcia dla wszystkich początkujących, bez względu na poziom sprawności.
 • POLE DANCE GRUPA OTWARTA
  Jest to trening oparty na figurach akrobatycznych z użyciem rury, bez podtekstu erotycznego, budujący siłę, wytrzymałość i gibkość. Na zajęciach poznajemy figury, obroty, wejścia odpowiednie do różnych poziomów wytrenowania i umiejętności.
 • EXOTIC POLE DANCE
  Jest to trening z wykorzystaniem rury, łączący figury typowe dla sportowego pole dance, z seksowną choreografią. Na zajęciach poczujesz się jak silna, piękna, pewna siebie kobieta. Możesz wziąć w nich udział bez względu na siłę, wiek czy umiejętności taneczne.
 • LATINO POLE DANCE
  Zajęcia choreograficzne z użyciem rury, na których królują zarówno zmysłowe, jak i energetyczne klimaty latino: salsa, bachata, rumba, samba czy jive. Na każdym spotkaniu inna choreografia i inny styl tańca. Zajęcia odpowiednie dla wszystkich.
 • SPINNING POLE DANCE
  Trening siłowo-wytrzymałościowy oparty na figurach akrobatycznych z użyciem rury obrotowej. Podczas ćwiczeń ciało prowadzone jest w ruchu obrotowym. Zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom umiejętności.

Kluby My Fitness Place