Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

Placówki medyczne w naszych klubach

Drodzy Klubowicze,

z dumą informujemy, że nadszedł moment, kiedy nasza misja związana z poprawą dobrostanu psychofizycznego poprzez ruch przyjmuje również medyczny charakter.

Mamy przyjemność zaprosić Was do placówki medycznej, która od 16.08.2021 r. mieści się na terenie naszego klubu My Fitness Place Os. Na Lotnisku w Krakowie.

Klub fitness i placówka medyczna w tej lokalizacji funkcjonują równolegle. Otwarta placówka medyczna funkcjonuje pod marką Zdrofit Zdrowe Miejsce i jest jednym z 13 punktów tej sieci.

W Zdrofit Zdrowe Miejsce propagujemy zdrowy ruch jako naturalną metodę na utrzymanie i poprawę dobrostanu psychofizycznego.

Nasze filary to:

#Fizjoprofilaktyka, czyli edukacja dotycząca zdrowego stylu życia oraz bezpieczne ćwiczenia pod okiem fizjoterapeutów.

#Kinezyterapia, czyli leczenie ruchem, inaczej gimnastyka lecznicza, której celem jest powrót do zdrowia i przywrócenie sprawności fizycznej.

Dla kogo?

  • Dla osób, które chcą bezpiecznie powrócić do aktywności fizycznej po przerwie.
  • Dla osób, które chcą minimalizować ryzyko problemów zdrowotnych związanych z dotychczasowym brakiem ruchu albo pracujących wiele godzin w tzw. trybie home office.
  • Dla wracających do aktywności fizycznej po przebytej infekcji czy kontuzji.
  • Dla borykających się z dolegliwościami, przeciążeniami wynikającymi z niewłaściwego, nadmiernego dla przeciętnego człowieka ruchu.
  • Dla osób, które chcą skorzystać ze wskazówek fizjoterapeutów w zakresie bezpiecznego, zdrowego ruchu.

Obecnie możliwość korzystania z placówek Zdrofit Zdrowe Miejsce mają osoby posiadające aktywny karnet My Fitness Place.

Szczegóły dotyczące lokalizacji oraz funkcjonowania i warunków niezbędnych do skorzystania z usług świadczonych w placówkach znajdują się na stronie www.zdrofitzdrowemiejsce.pl