Strefa klienta

My Fitness Place siłownie i kluby fitness

W My Fitness Place przywiązujemy ogromną uwagę do tego,
aby móc zapewnić Ci jak największą satysfakcję z treningu.

Maksimum radości

Siłownie My Fitness Place to miejsca gdzie koncentrujemy się na dostarczaniu nowych, unikalnych programów, które sprawiają, że ćwiczenia są zabawne, wymagające, a przede wszystkim skuteczne.

W naszych klubach fitness dokładamy starań, aby każdy trening dostarczał maksimum radości,  a podczas wykonywania ćwiczeń wszyscy mieli dla siebie odpowiednią przestrzeń.

 

Doświadczona kadra

Poznaj naszych trenerów, sprawdź grafiki zajęć i przyjdź na pierwszy darmowy trening.

Szybko przekonasz się, że My Fitness Place to Twoje kluby fitness.

Nasi trenerzy wiedzą, że samo doświadczenie to nie wszystko, a kluczem do sukcesu jest dobra atmosfera podczas treningu na siłowni.

 

Szeroki wachlarz zajęć

Nasze siłownie to zróżnicowana propozycja zajęć, które pozwolą na przyłączenie się do nas każdemu, bez względu na poziom sprawności fizycznej.

W wybranym przez siebie klubie fitness możesz wybierać spośród zajęć tanecznych, prozdrowotnych oraz siłowych. Ich poziom zaawansowania trenerzy dostosowują do możliwości uczestników, tak aby każdy na nich skorzystał.

 

Miejsce dla Ciebie

Celem realizowanym w naszych klubach fitness  jest spełnienie Twoich oczekiwań co do lokalizacji, sprzętu, programów treningowych, a przede wszystkim kadry trenerskiej i instruktorskiej.

Siłownie My Fitness Place to profesjonaliści, których wiedza pomoże Ci w poprawie kondycji fizycznej, a tym samym wpłynie pozytywnie na jakość Twojego życia.

Dobra energia dla rozwoju

Jesteśmy nowo powstałą siecią klubów fitness.
Prężnie działamy i rozwijamy się dla Was, abyście mogli trenować jeszcze skuteczniej i w najprzyjemniejszej atmosferze. Wspólnie sprawimy, że liczba punktów My Fitness Place na mapie, będzie się sukcesywnie powiększać.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Zespół My Fitness Place

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place