Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

My Fitness Place siłownie i kluby fitness

W My Fitness Place przywiązujemy ogromną uwagę do tego,
aby móc zapewnić Ci jak największą satysfakcję z treningu.

Maksimum radości

Siłownie My Fitness Place to miejsca gdzie koncentrujemy się na dostarczaniu nowych, unikalnych programów, które sprawiają, że ćwiczenia są zabawne, wymagające, a przede wszystkim skuteczne.

W naszych klubach fitness dokładamy starań, aby każdy trening dostarczał maksimum radości,  a podczas wykonywania ćwiczeń wszyscy mieli dla siebie odpowiednią przestrzeń.

 

Doświadczona kadra

Poznaj naszych trenerów, sprawdź grafiki zajęć i przyjdź na pierwszy darmowy trening.

Szybko przekonasz się, że My Fitness Place to Twoje kluby fitness.

Nasi trenerzy wiedzą, że samo doświadczenie to nie wszystko, a kluczem do sukcesu jest dobra atmosfera podczas treningu na siłowni.

 

Szeroki wachlarz zajęć

Nasze siłownie to zróżnicowana propozycja zajęć, które pozwolą na przyłączenie się do nas każdemu, bez względu na poziom sprawności fizycznej.

W wybranym przez siebie klubie fitness możesz wybierać spośród zajęć tanecznych, prozdrowotnych oraz siłowych. Ich poziom zaawansowania trenerzy dostosowują do możliwości uczestników, tak aby każdy na nich skorzystał.

 

Miejsce dla Ciebie

Celem realizowanym w naszych klubach fitness  jest spełnienie Twoich oczekiwań co do lokalizacji, sprzętu, programów treningowych, a przede wszystkim kadry trenerskiej i instruktorskiej.

Siłownie My Fitness Place to profesjonaliści, których wiedza pomoże Ci w poprawie kondycji fizycznej, a tym samym wpłynie pozytywnie na jakość Twojego życia.

Dobra energia dla rozwoju

Jesteśmy nowo powstałą siecią klubów fitness.
Prężnie działamy i rozwijamy się dla Was, abyście mogli trenować jeszcze skuteczniej i w najprzyjemniejszej atmosferze. Wspólnie sprawimy, że liczba punktów My Fitness Place na mapie, będzie się sukcesywnie powiększać.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Zespół My Fitness Place