Strefa klienta

Nowy klub My Fitness Place

Nowy klub My Fitness Place przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18B w Krakowie to klub o powierzchni 2200 m2,  na terenie którego znajduje się kilka stref, w tym strefa wolnych ciężarów, strefa cardio i strefa treningu funkcjonalnego. Oprócz tego w klubie funkcjonują aż 4 sale fitness, w tym jedna dostosowana do zajęć POLE DANCE i jedna przeznaczona na zajęcia SPINNING.

Wszyscy klubowicze oraz posiadacze karty Multisport przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18B będą mogli korzystać bez ograniczeń ze strefy wellness, gdzie znajduje się sauna fitness, sauna ziołowa i sauna parowa. Klub posiada bezpłatny parking i wi-fi, a także honoruje karty Multisport i Fit Profit.

Dotychczasowych klubowiczów Fitness Academy informujemy, że w styczniu 2020 r. klub Fitness Academy KING SQUARE zmienia nazwę na My Fitness Place KING SQUARE co oznacza, że klub nadal będzie funkcjonował w ramach struktur Benefit Systems S.A., jednak pod nową marką – My Fitness Place. Wszystkie karnety dotychczas zakupione w klubie Fitness Academy KING SQUARE zachowują swoją ważność, a warunki dotychczas zawartych umów pozostają bez zmian.

FAQ

 1. Czy mogę korzystać z klubu My Fitness Place King Square jeżeli mam aktywny karnet Fitness Academy?
  Tak, jeśli masz aktywne członkostwo w Fitness Academy można korzystać z klubu My Fitness Place King Square.
 2. Jakie karnety są dostępne w sieci My Fitness Place?
  W sieci My Fitness Place dostępne są karnety klubowe i sieciowe obowiązujące przez okres miesiąca lub 12 miesięcy. Szczegółowe informacje na temat oferty i cennika obowiązującego w poszczególnych klubach My Fitness Place można znaleźć  na stronie www.myfitnessplace.pl
 3. Jakie karty sportowe są akceptowane w klubie?
  W klubie My Fitness Place King Square honorowane są karty Multisport.
 4. Posiadam karnet Fitness Academy, czy mogę korzystać z pozostałych klubów My Fitness Place?
  Karnet Fitness Academy uprawnia do korzystania z klubu My Fitness Place King Square. W przypadku zainteresowania możliwością korzystania z pozostałych klubów My Fitness Place zachęcamy do zapoznania się z ofertą karnetów sieciowych. Szczegółowe informacje na temat karnetów sieciowych można znaleźć na stronie www.myfitnessplace.pl
 5. Czy w klubie będzie czynna Akademia Malucha?
  Tak, w klubie nadal czynna jest Akademia Malucha.
 6. Czy zmiana marki na My Fitness Place ma wpływ na zmianę grafiku fitness?
  Zmiana marki na My Fitness Place może mieć nieznaczny wpływ na zmianę grafiku fitness. Szczegółowe informacje na temat aktualnego grafiku zajęć można znaleźć na stronie www.myfitnessplace.pl
 7. Czy oferta karnetów Fitness Academy jest cały czas dostępna?
  W klubie My Fitness Place King Square nie jest już dostępna oferta karnetów Fitness Academy. Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą, tj. ofertą karnetów My Fitness Place, która jest dostępna na stronie www.myfitnessplace.pl

 

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place