Strefa klienta

Noworoczna promocja w My Fitness Place!

Nowy Rok to doskonała okazja, by wprowadzić do swojego życia pozytywne zmiany.

  • Zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym?
  • Zdrowe odżywianie?
  • Regularna aktywność fizyczna?

Z My Fitness Place możesz zrealizować aż kilka z listy swoich postanowień noworocznych!

Wszystko dlatego, że regularne uczestnictwo w treningach nie tylko pozwala osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale także jest doskonałym pretekstem do spotkań z przyjaciółmi, oraz pozwala m.in. niwelować negatywne skutki stresu i planować stałe godziny spożywania posiłków.

Jeśli dodamy do tego fakt, że kupując w styczniu 2020 r. karnet 12-miesięczny (COMFORT lub COMFORT MAX) otrzymasz miesiąc ćwiczeń gratis, nie znajdziesz już żadnych wymówek!

Tym razem bez przeszkód uda Ci się zrealizować swoje postanowienie noworoczne 😊

Regulamin promocji – kliknij tutaj.

Kluby My Fitness Place

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place