Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta
Klub nieczynny

Aktualności


Ważny komunikat

Podjęliśmy decyzję i od dzisiaj otwieramy wybrane kluby naszej sieci.

Zobacz

Kilka słów o naszym klubie

My Fitness Place Facebook My Fitness Place Instagram

My Fitness Place w Skawinie – siłownia i klub fitness

Siłownia My Fitness Place zlokalizowana przy ulicy Niepodległości 4 w Skawinie to aż 850 m² powierzchni przeznaczonej dla wszystkich miłośników zdrowego i aktywnego stylu życia. Klub fitness wyróżnia się dobrą lokalizacją, położony jest nieopodal centrum miasta, tuż obok znajduje się przystanek autobusowy oraz kolej, co znacznie ułatwia dotarcie na miejsce.

Siłownia Skawina – wyposażenie

W skawińskim klubie My Fitness Place do dyspozycji naszych klientów jest aż 7 stref aktywności. Każda z sal treningowych została zaopatrzona w najwyższej jakości sprzęty i przyrządy do uprawiania różnych rodzajów aktywności fizycznej. Wśród poszczególnych stref na wyróżnienie zasługuje strefa cardio, strefa wolnych ciężarów oraz przestrzenna sala do zajęć fitness, gdzie pod fachowym okiem profesjonalnych instruktorów ćwiczyć może aż 25 osób jednocześnie.

Klub fitness w Skawinie wyposażony został w profesjonalne urządzenia do ćwiczeń najlepszych producentów sprzętów sportowych. Wszystkie pomieszczenia zostały dostosowane do wykonywania innych ćwiczeń – swój plan treningowy bez problemu zrealizują tutaj miłośnicy podnoszenia ciężarów oraz ćwiczeń cardio.

Klub fitness – oferta

Odwiedzenie siłowni w Skawinie jest rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku osób, które lubią trenować indywidualnie, samodzielnie realizując założone sobie cele, ale nie tylko. Jeżeli brakuje Ci motywacji a dodatkowo nie wiesz jaki rodzaj treningu sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji, zapisz się na jedne z wielu prowadzonych zajęć fitness!

My Fitness Place w Skawinie to także świetna opcja dla osób, które mają już dosyć ćwiczeń w samotności. W bogatej ofercie klubu dostępne są również grupowe zajęcia fitness, odbywające się w dużej sali treningowej. Wyposażenie pomieszczenia oraz dostępne sprzęty pozwalają na przeprowadzenie różnorodnych treningów co z pewnością spodoba się naszym najbardziej wymagającym gościom.

Jak widać miejsce to jest idealne zarówno dla osób początkujących jak i zagorzałych miłośników aktywnego trybu życia!!!

Dbamy o komfort i wygodę swoich klientów, którzy po intensywnym treningu lub ciężkim dniu pracy zrelaksować się mogą w znajdującej się na terenie klubu fitness – saunie.
Ponadto, do dyspozycji naszych gości jest bezpłatny dostęp do internetu i parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku siłowni.

Jeżeli w dalszym ciągu nie znalazłeś siłowni, która sprostałaby Twoim oczekiwaniom – koniecznie odwiedź My Fitness Place, znajdujący się w blisko centrum Skawiny na ul. Niepodległości 4!

Lista trenerów i instruktorów w klubie:

Cennik kortów tenisowych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

My Fitness Place w Skawinie – siłownia i klub fitness

ul. Niepodległości 4
32-050 Skawina
tel.: 661 773 269
email: klub.skawina@myfitnessplace.pl

 

Pn-pt: 06:30 – 22:00
Sob-nd: 08:00 – 19:00