Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

Aktualności

Kilka słów o naszym klubie

My Fitness Place Facebook My Fitness Place Instagram

My Fitness Place w Krakowie - siłownia i klub fitness

Klub My Fitness Place przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18b zlokalizowany w budynku King Square jest nowością w naszej ofercie. Na przestrzeni o powierzchni 2200 m2 każdy znajdzie coś dla siebie!

Klub przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18 b – wyposażenie

W tym punkcie My Fitness Place znajduje się siłownia z kilkoma strefami treningowymi: strefą cardio, strefą treningu funkcjonalnego, strefą maszyn półwolnych, strefą wolnych ciężarów i strefą stretchingu. Można tu znaleźć m.in. bieżnie, trampoliny, eliptyki, rowery poziome, rowery pionowe i ergometry wioślarskie. Oprócz tego w klubie funkcjonują aż 4 sale fitness, w tym jedna dostosowana do zajęć pole dance i jedna przeznaczona na zajęcia spinning. Po treningu każdy klubowicz może natomiast skorzystać ze strefy wellness wyposażonej w saunę fińską, saunę ziołową i łaźnię parową.

Klub przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18b – oferta

W ofercie klubu można znaleźć szereg zajęć grupowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klubowicza: od relaksującej jogi, przez taneczną zumbę, po energetyczny power pump czy full body workout. Na uwagę zasługują również jedyne w sieci zajęcia przeznaczone dla kobiet w ciąży i zajęcia dla mam z dziećmi poniżej 18 miesiąca życia. Z kolei osoby preferujące ćwiczenia indywidualne mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów i instruktorów, którzy dyżurują na terenie siłowni oraz prowadzą treningi personalne.

Informujemy, że klubowicze My Fitness Place King Square mogą korzystać z darmowego parkingu usytuowanego przez wejściem do budynku, darmowego wi-fi, a także pokoju zabaw dla dzieci czynnego według harmonogramu dostępnego w klubie.

Strefy dostępne w tym klubie:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

My Fitness Place w Krakowie - siłownia i klub fitness

King Square
ul. Powstańców Wielkopolskich 18b
30-707 Kraków
tel: 508 781 722 
email: klub.kingsquare@myfitnessplace.pl

Pn-pt: 06:00 – 23:00
Sob-nd: 08:00 – 20:00