Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta
Klub zamknięty na stałe

Aktualności

Ważny komunikat

Podjęliśmy decyzję i od dzisiaj otwieramy wybrane kluby naszej sieci.

Zobacz


Kilka słów o naszym klubie

My Fitness Place Facebook My Fitness Place Instagram

My Fitness Place w Gliwicach - siłownia i klub fitness

Siłownia My Fitness Place przy ul. Lipowej w Gliwicach to licząca ponad 1300 m2 powierzchnia dla fanów różnego rodzaju aktywności fizycznej.  Nasz klub fitness jest zlokalizowany w samym sercu Gliwic, w Galerii Handlowej Forum, w której zajmuje drugie piętro.

Siłownia Gliwice- wyposażenie

W gliwickim My Fitness Place znajduje się aż osiem stref treningowych, wśród których można wyróżnić: cardio, maszyny izotoniczne, maszyny półwolne, wolne ciężary, trening funkcjonalny, crossfit, stretching oraz core. Nieodłącznym elementem przestrzeni treningowej jest także świetnie wyposażona dwustumetrowa sala fitness.

Gliwicki My Fitness Place zasługuje na szczególną uwagę ze względu na najnowszej generacji sprzęt przeznaczony do ćwiczeń siłowych oraz do treningu cardio. Są to urządzenia Technogym Artis®, które dostosowują się do indywidualnego ruchu każdej osoby ćwiczącej. Ich dodatkową zaletą jest możliwość połączenia poprzez specjalistyczną opaskę z aplikacją MyWellness, co umożliwia monitorowanie pracy oraz wysiłku, a także pozwala na rejestrację treningów i postępów w ćwiczeniach.

Trzeba dodać, że My Fitness Place w Gliwicach  to jeden z nielicznych klubów fitness w Polsce, które zostały wyposażone w ten nowoczesny system. Dodatkową zaletą siłowni jest bez wątpienia połączenie doskonałego designu i troski o środowisko naturalne, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu przestrzeń dla samorozwoju.

Klub fitness- oferta

Siłownia My Fitness Place to doskonałe miejsce zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych sportowców. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z ćwiczeniem na siłowni doskonale odnajdą się w strefie maszyn izotonicznych, które służą do podstawowego treningu siłowego całego ciała. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta obsługa oraz większe bezpieczeństwo w stosunku do tradycyjnych sprzętów dostępnych w klubach sportowych.

Z kolei doświadczeni wielbiciele aktywności fizycznej odnajdą się w pozostałych strefach treningowych, w których czeka na nich wiele ciekawych sprzętów. Osoby lubiące zajęcia indywidualne mogą zatem skorzystać z wolnych ciężarów oraz maszyn półwolnych. Rozbudowana strefa do treningu funkcjonalnego pozwoli na kompleksowe ćwiczenia i realizację nawet skomplikowanych planów treningowych. Z kolei strefa cardio zagwarantuje możliwość spalenia dużej liczby kalorii i poprawę ogólnej kondycji organizmu. Ćwiczenia w dziale core pozwolą natomiast na wzmocnienie mięśni brzucha oraz zadbanie mięśnie głębokie tułowia, które stabilizują kręgosłup. Taki trening przyda się szczególnie tym, którzy prowadzą siedzący tryb życia i skarżą się na bóle pleców.

W siłowni  My Fitness Place w Gliwicach znajdzie się także miejsce dla osób ceniących sobie aktywność w grupie. Amatorzy wspólnych ćwiczeń mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć fitness, które odbywają się regularnie w dwustumetrowej sali. Wyposażenie pomieszczenia pozwala na prowadzenie różnorodnych programów sportowych, a pokaźna sfera stretchingu gwarantuje relaks nawet po najtrudniejszym treningu.

Warto wiedzieć, że My Fitness Place dba też o komfort i wygodę swoich klientów. Do dyspozycji osób odwiedzających klub jest darmowe wi-fi oraz bezpłatny parking.

Jeśli szukasz idealnego klubu fitness, przyjdź na Lipową już dziś!

Główne zajęcia dostępne w tym klubie:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

My Fitness Place w Gliwicach - siłownia i klub fitness

CH Forum
ul. Lipowa 1, 44-100 Gliwice
tel.: +48 697 691 769
email: klub.lipowa1@myfitnessplace.pl

Pn-pt: 06:00 – 23:00
Sob-nd: 08:00 – 20:00