Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta
My Fitness Place kadra

Kontakt z trenerem:

Sanata Touré

Główne specjalizacje:

Sporty walki
Budowanie masy mięśniowej
Trening biegowy

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Kilka słów o trenerze:

Kluczowe szkolenia:

  • Blackroll Basic
  • International Fitness & Aerobic Academy – Personal Trainer
  • REPs Polska EQF Level 4
  • Athlete Performance – Trener Personalny
  • Athlete Performance – Trening funkcjonalny – planowanie obiegów stacyjnych
  • Athlete Performance – Modelowanie barków
  • Inżynieria Fitnessu – Wzorce ruchowe
  • Inżynieria Fitnessu – Mobilność i diagnostyka układu ruchu

O trenerze:

Sanata Touré, jest studentką V roku Psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Poza szeroko pojętą psychologią jej pasją jest tajski boks, jazda konna, bieganie oraz siłownia.

Jest certyfikowanym trenerem personalnym IFAA oraz REPS, a także brała udział w szkoleniach m.in. z zakresu modelowania sylwetki, treningu funkcjonalnego oraz mobility.

Jako trener personalny wspiera swoich podopiecznych w dążeniu do osiągnięcia ich osobistych celów, prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Pomaga im zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę, poprawia kondycję, sprawność i zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne korzystając ze zdobytej wiedzy podczas studiów psychologii stosowanej.

Pokazuje, jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę, stać się silniejszym i sprawniejszym, jak poprawić wady postawy, jak zmotywować się do zmiany swojego stylu życia, a także jak pozbyć się bólu będącego skutkiem siedzącego trybu życia – bóle pleców, szyi.

W swojej pracy kładzie nacisk na naukę prawidłowych wzorców ruchowych, które zapewnią sprawność Twojego ciała na długie lata. Od najmłodszych lat pomaga ludziom z pasji – kiedyś robiła to jako wolontariusz, teraz jako psycholog i trener personalny. Z chęcią pomoże Ci przezwyciężyć Twoje słabości, ponieważ wie z czym wiąże się dążenie do upragnionego celu i ile wysiłku wymaga jego osiągnięcie.