Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta
My Fitness Place trener Przemysław Urbańczyk

Przemysław Urbańczyk

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Kilka słów o trenerze:

Witaj w moim świecie – świecie aktywności fizycznej.

Tworzę ten świat odkąd stawiam pierwsze kroki. W pierwszych latach trenowałem piłkę nożną, a w późniejszych do piłki nożnej dołączyły biegi krótkie. Z  czasem zaczęła narastać we mnie chęć sprawdzenia jak daleko można przesunąć granice możliwości ludzkiego ciała. Już w trakcie trenowania biegów krótkich treningi uzupełniałem o dodatkowe zajęcia na siłowni, co tak naprawdę doprowadziło mnie do miejsca w którym jestem. Teraz trenuje już nie tylko siebie, ale także innych.

Zachęcam innych oraz motywuję, aby stawiali sobie ambitne cele i przekraczali swoje własne bariery. Nie tylko na treningach, ale również w życiu codziennym. Nie jest istotne tylko to co zrobisz na treningu, ale także to co zrobisz pomiędzy nimi.

Wykształcenie zdobywałem w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacjami: gimnastyka korekcyjna – korekcja wad postawy oraz gimnastyka sportowa. Uczestniczyłem w wielu kursach, szkoleniach, konwencjach w myśl zasady: „jeżeli się nie rozwijasz, to się cofasz”.

Jestem trenerem gimnastyki sportowej, certyfikowanym instruktorem TRX, Kettlebell, kulturystyki, treningu funkcjonalnego. Zajmuje się zarówno treningami personalnymi jak i grupowymi, treningiem sylwetkowym oraz przygotowaniem motorycznym.