Strefa klienta

Paweł Bezdel

Paweł od początku był związany ze sportem. Jako kilkulatek zaczął grać w piłkę nożną i robi to do tej pory. Na kurs trenera personalnego poszedł po to, aby doskonalić się w tej dyscyplinie, jednak właśnie na kursie, poznając wielu wspaniałych ludzi, stwierdził, że pomoc innym w osiąganiu celów to jego powołanie. Od tamtej pory interesuje się zdrowym stylem życia i treningiem siłowym. Paweł doskonale wie, jak zmotywować swoich podopiecznych do treningu oraz do prowadzenia zdrowego stylu życia, i pokazać im, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

10 PYTAŃ DO…

  • Co najbardziej lubiłeś w dzieciństwie? Grać w piłkę nożną z przyjaciółmi
  • W czym jesteś najlepszy? Całe życie dążę do tego, by działania w danej dziedzinie wychodziły mi jak najlepiej
  • Jak mówią na Ciebie przyjaciele? Pablo
  • Twoje najbardziej zwariowane marzenie? Trening na najwyższym szczycie
  • Twoja życiowa dewiza? Każdy dzień jest lekcją i warsztatem
  • Kiedy bierze Cię jesienna chandra… Bronię się przed nią
  • Gdybyś miał super moce, to do czego byś ich użył? Do osiągania najszybszych prędkości biegając
  • Jaki był twój ulubiony bohater bajki w dzieciństwie? Flash
  • Jakie masz inne pasje niż fitness? Piłka nożna
  • Dokończ zdanie: Lubię siebie za… to, że nigdy się nie poddaję

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place