Strefa klienta

Natalia Adamczak

Od dziecka związana ze sportem. Swoją przygodę zaczęła w klubie sportowym ju-jitsu, następnie sportową pasję rozwijała w szkole o profilu wojskowym oraz w krakowskiej AWF, którą ukończyła z tytułem trenera personalnego. Nieodłącznym elementem jej codziennego życia jest muzyka. Na sali preferuje intensywne ćwiczenia wzmacniające, poprawiające ogólną kondycję i siłę mięśniową.

10 pytań do…

  • Co najbardziej lubiłaś w dzieciństwie? Grać w piłkę, chodzić na treningi ju jitsu, grać w kółku teatralnym i układać choreografie taneczne w oparciu o teledyski z youtube’a 😀
  • W czym jesteś najlepsza? Chyba dobrze gotuję
  • Twoja życiowa dewiza: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
  • Najwięcej w życiu zawdzięczasz… Bliskim oraz wewnętrznemu uporowi
  • Czego nigdy byś nie zrobiła? Nigdy nie zjadłabym całej pizzy ;D
  • Gdy bierze Cię jesienna chandra… Idę na trening
  • Miasto czy przyroda? Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy, w mieście ujmuje mnie perspektywa rozwoju, zaś w przyrodzie możliwość  wypoczynku i wyciszenia
  • Gdybyś miała super moce, to do czego byś ich użyła? Do pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują, wszystkim zapewniłabym dach nad głową, wyżywienie oraz godziwe warunki życia
  • Jakie masz inne pasje niż fitness? Śpiew, taniec, wycieczki górskie, piłka ręczna
  • Dokończ zdanie: Lubię siebie za… ciągłe podwyższanie poprzeczki w życiu oraz upór w dążeniu do celu

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place