Strefa klienta

Milena Jasińska

Milena jest magistrem dietetyki, instruktorem fitness, trenerem personalnym oraz ratownikiem wodnym. Wykształcenie zdobyła ucząc się na Warszawskim SGGW oraz Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od najmłodszych lat sport jest dla niej ogromną pasją, którą już wtedy postanowiła, że będzie się dzielić. Dzięki temu w każde zajęcia wkłada całe serce oraz stara się przekazać mnóstwo pozytywnej energii. Liczy się dla niej nie tylko poprawność wykonywania ćwiczeń, ale także świadomość ciała i ruchu. Poza siłownią oraz salą fitness jest animatorem zabaw dla dzieci – co równie mocno kocha robić.

  1. Co najbardziej lubiałaś w dzieciństwie? Beztroskę
  2. W czym jesteś najlepszy? Zawsze staram się zrobić najlepiej jak potrafię, bez względu na to co to jest.
  3. Jak mówią na Ciebie przyjaciele? Po prostu Mila 😊
  4. Twoje najbardziej zwariowane marzenie? A dużo ich
  5. Twoja życiowa dewiza?Padłaś? Powstań! Popraw koronę i… w drogę 😁
  6. Kiedy bierze Cię jesienna chandra… ? No życie… Trza się nie dać i tylu
  7. Gdybyś miał super moce, to do czego byś ich użył? Teleportacji
  8. Jaki był Twój ulubiony bohater bajki w dzieciństwie? Nie jeden – Muminki ❤️
  9. Jakie masz inne pasje niż fitness? Trochę ich jest…
  10. Dokończ zdanie: Lubię siebie za… : … Hmm… Niekończący się optymizm 😎

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place