Strefa klienta

Michał Rozewski

Absolwent AWF Katowice – specjalizujący się w treningu funkcjonalnym i gimnastyce korekcyjnej. Trener personalny, doradca żywieniowy, instruktor Fitness oraz Zumba®. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu dietetyki czy treningu siłowego. Na jego zajęciach nie zaznasz nudy, poznasz poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, nauczysz się podstawowych kroków tanecznych, a wszystko to w przyjaznej atmosferze. W życiu prywatnym i zawodowym stawia na szczerość i zaufanie. Prowadzi zajęcia Zumba, Tabata i Bachata.

  1. Co najbardziej lubiłeś w dzieciństwie? … Bajki Disneya
  2. W czym jesteś najlepszy? …. W przytulaniu
  3. Jak mówią na Ciebie przyjaciele? … Rozi
  4. Twoje najbardziej zwariowane marzenie? …. Obejrzeć Dynastię
  5. Twoja życiowa dewiza?...  „Ćwicz ciało i umysł”
  6. Kiedy bierze Cię jesienna chandra?.. Nie wiem co to
  7. Gdybyś miał super moce, to do czego byś ich użył? Do bycia superbohaterem
  8. Jaki był Twój ulubiony bohater bajki w dzieciństwie? Spiderman
  9. Jakie masz inne pasje niż fitness? … Wiarę
  10. Dokończ zdanie: Lubię siebie za… Bycie sobą

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place