Strefa klienta

Mateusz Oramus

Kluczowe szkolenia:

  • Metodyka treningu lower body Global Sports Academy
  • Metodyka treningu upper body Global Sports Academy
  • Układanie i analiza planów treningowych Global Sports Academy
  • Układanie i analiza planów treningowych poziom 2 Global Sports Academy

O trenerze:

Sportem interesuję się odkąd pamięta. W dzieciństwie na pierwszym miejscu stawiał piłkę nożna, później do kręgu jego zainteresowań dołączyła siłownia na której spędza bardzo dużo wolnego czasu.

Bierze udział w licznych szkoleniach związanych z tematyką treningu siłowego i dużą uwagę przykłada do rozwoju osobistego. Swoją wiedzę poszerza również o literaturę sportową.

Jest studentem krakowskiego AWF’u gdzie ma możliwość zdobywania wiedzy w dziedzinie szeroko pojętej aktywności fizycznej. Studia łączy z szkołą masażu, w której może zdobywać umiejętności w zakresie odbudowy i regeneracji naszego organizmu.

Świetnie odnajduję się w nowym środowisku, lubi spędzać czas ze znajomymi jak i zarażać innych swoją pasją.

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place