Strefa klienta

Karolina Więckowska

Z wykształcenia pani od polskiego. Nigdy nie pracowała w zawodzie, bo odkąd przyjechała na studia do Krakowa, pracuje „w kulturze”. Na pewnym etapie życia zafascynowała ją kultura fizyczna. Wtedy zorientowała się, że nie jest w stanie dłużej oszukiwać swoich genów i poszła w ślad za rodziną (jej mama jest wuefistką, a brat był piłkarzem jednego ze znanych polskich klubów). Instruktorką fitness została w grudniu 2015 roku. Sama się dziwi, że tak późno. Pływa od urodzenia, przez kilka lat grała w koszykówkę. Lubi owoce i warzywa. Uwielbia ludzi i walkę z niemożliwym. Specjalizuje się (i nie przestaje dokształcać) w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym oraz różnych formach zajęć mentalnych.

10 pytań do…

  • Co najbardziej lubiłaś w dzieciństwie? Bób, wiśnie i czytać książki
  • W czym jesteś najlepsza? W byciu sobą
  • Twoje najbardziej zwariowane marzenie: Chciałbym się w końcu wyspać, najlepiej na Islandii
  • Twoja życiowa dewiza: „Wild at heart and weird on top”
  • Najwięcej zawdzięczasz: Uporowi swojemu i bliskich
  • Czego nigdy byś nie zrobiła? Nie powiedziałabym bez zająknięcia, że nigdy czegoś nie zrobię
  • Jaka piosenka najlepiej określa Twoje podejście do życia? „Retrograde” Jamesa Blake’a („you’re on your own, in a world you’ve grown”)
  • Gdybyś miała magiczne super moce, to do czego byś ich użyła? Do tego, żeby każdemu dać po jednej mocy i to byłoby super
  • Twoja ulubiona książka? Mnóstwo jest ulubionych. Nudno by było mieć tylko jedną ulubioną książkę
  • Jakie masz inne pasje poza fitnessem? Lubię być i przepadam za karmieniem ludzi

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place