Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta
My Fitness Place trener Justyna Babik

Justyna Babik

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Kilka słów o trenerze:

Instruktor fitness oraz trener personalny z 16 letnim stażem. Z wykształcenia jest pedagogiem, aktywną w zawodzie nauczycielką wychowania fizycznego. Praca w branży fitness jest jej ogromną pasją a zarazem misją.

Uwielbia budować dobre relacje z ludźmi a zawód ten pozwala jej czuć się spełnioną i potrzebną dzięki wieloletniemu zaufaniu, zadowoleniu swoich podopiecznych. Nieustanny rozwój, podnoszenie poprzeczki i doskonalenie zawodowe pozwala jej być coraz lepszym i bardziej doświadczonym trenerem fitness. Jej bogate CV w liczne szkolenia, licencje, warsztaty, konwencje związane z fitnessem, a także sportem przekłada się na praktykę a także duże doświadczenie.

Justyna przywiązuje dużą uwagę do techniki, bezpieczeństwa podczas zajęć a jej największą satysfakcją jest uśmiech, zadowolenie i często słyszane słowa „ dziękuję, było super!”. W pracy wykorzystuje swoją wiedzę opartą o praktykę obejmując różne formy fitness, pojęcie ruchu holistycznego a także wiedzę związaną ze zdrowym stylem życia -aktywność fizyczna i zdrowa, zbilansowana dieta. Interesuje się również dietetyką i osteopatią. Poza pracą w szkole i na sali fitness prowadzi również treningi personalne, jest dodatkowo trenerem przygotowania motorycznego. Jej mocną stroną są treningi funkcjonalne, wzmacniające, zajęcia z piłkami typu Body Ball, oraz zajęcia choreograficzne-taneczne.

Od dzieciństwa jest związania ze sportem; trenowała zawodowo piłkę ręczną oraz lekkoatletykę, w której ma osiągnięcia, medale na AMP Szkół Wyższych. Jest również miłośniczką tańca, organizatorką warsztatów tanecznych. Prywatnie jest spełnioną żoną, szczęśliwą mamą dwójki dzieci, córeczek, którym od najmłodszych lat zaszczepia sukcesywnie pasje do aktywności fizycznej.