Strefa klienta

Gabriela Babula

Swoją przygodę ze sportem zaczęła już w podstawówce, gdzie z zamiłowaniem trenowała taniec, uczestnicząc także w ogólnopolskich turniejach. Fitnessem zainteresowała się kilka lat temu. Szybko stał się jej pasją, radością, spełnieniem i tym, co dodaje jej w życiu energii, którą stara się zarażać innych! Cały czas podnosi poziom swoich kwalifikacji, uczestnicząc w wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach fitness. Na co dzień jest wesołą i pozytywnie nastawioną do ludzi i świata osobą. Jeśli szukasz sporej dawki odpowiedniej motywacji, świetnej zabawy oraz pozytywnej energii, przyjdź na jej zajęcia!

10 PYTAŃ DO…

  • Co najbardziej lubiłaś w dzieciństwie? Bawić się w dom, grać w gry planszowe z rodzicami, jeździć na grzyby z dziadkami 🙂
  • W czym jesteś najlepsza? Mój mąż zawsze powtarza że w delegowaniu zadań… coś w tym jest 🙂
  • Jak mówią na Ciebie przyjaciele? Gabi lub Ryśka
  • Twoje najbardziej zwariowane marzenie? Skok na bungee z Royal George Bridge w USA
  • Twoja życiowa dewiza? Lepiej coś zrobić i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało
  • Kiedy bierze Cię jesienna chandra… Zdecydowanie jak pada deszcz
  • Gdybyś miała super moce, to do czego byś ich użyła? Wyczarowałabym skrzydła dla siebie i przyjaciół
  • Jaki był twój ulubiony bohater bajki w dzieciństwie? Reksio
  • Jakie masz inne pasje niż fitness? Bieganie, rower, kryminały, seriale
  • Dokończ zdanie: Lubię siebie za… Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place