Strefa klienta

Filip Zelek

Kluczowe szkolenia:

  • Kurs trenera personalnego CKKS
  • Szkolenie mobility
  • Szkolenie z wzorców ruchowych
  • Szkolenie mobility / diagnostyka
  • Szkolenie z TRX
  • Przygotowanie motoryczne w grach zespołowych – w trakcie studiów podyplomowych

O trenerze:

Jest osobą dla której ważne jest to by wspierać ludzi w byciu aktywnym.

Przez wiele lat grał w krakowskiej Garbarni, jest absolwentem AWF-u Kraków, obecnie pracuje jako trener personalny, trener przygotowania motorycznego i trener piłki nożnej.

W pracy trenera personalnego na pierwszym miejscu stawia zdrowie. Ważne jest dla niego holistyczne podejście do podopiecznych a cierpliwość i wyrozumiałość to ta cecha która pomaga mu w byciu trenerem.

Pracując z młodzieżą w Krakowskiej Wiśle jako trener piłki nożnej i trener przygotowania motorycznego spełnia swoją misję usprawniania polskiej piłki. Oprócz tego uwielbia wypady w góry, udział w biegach długodystansowych i brzmienia muzyki elektronicznej w dobrym towarzystwie.

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place