Strefa klienta

Bartosz Studnicki

Kluczowe szkolenia:

  • Metodyka pracy z Kettlebells
  • Kształtowanie wytrzymałości
  • Periodyzacja treningowa
  • Trening medyczny
  • Dwubój
  • Trening motoryczny

O trenerze:

Bartosz to pasjonat sportu w każdej postaci. Swoją wiedzę zdobywał na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Kilkunastoletnia przygoda z piłką nożną (Cracovia Kraków) przełożyła się na praktykę trenerską, w której Bartek zwraca szczególną uwagę na poprawność i efektywność wykonywanych ćwiczeń.

Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym ukierunkowanym na bezpieczne i bezbolesne wykonywanie ćwiczeń wzorowanych na ruchach codziennych. Wyznaje zasadę, że odpowiednio dobrany trening jest kluczem do osiągnięcia sprawności oraz w pełni komfortowego życia.

 

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place