Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta
My Fitness Place trener Ania Virginie

Ania Virginie

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Kilka słów o trenerze:

Z wykształcenia filolog i tłumacz języka angielskiego, z zamiłowania joginka i nauczycielka jogi klasycznej. Jogę praktykuje od roku 2006, kiedy po raz pierwszy stanęła na macie pod okiem Małgorzaty Madej, nauczycielki jogi wg metody Iyengara.

W styczniu 2014 roku uzyskała dyplom nauczyciela jogi klasycznej (Open Mind Yoga Classic School) oraz instruktora ćwiczeń psychofizycznych opartych na systemie jogi (Open Mind School). Stale doskonali własną praktykę oraz metody pracy z innymi biorąc udział w warsztatach z nauczycielami z Polski i zagranicy (m.in. ks. Joe Pereira, Marcia Monroe, Śri HS Arun, Dr Ravi Kumar Dowlur, Julio Papi, Jurek Jagucki).

„Joga pomogła mi w trudnych momentach, zarówno na poziomie mentalnym, jak i fizycznym. Stale fascynuje mnie to, jak wiele dzieje się w trakcie wykonywania asan, jaką moc mają świadomy oddech, koncentracja umysłu i medytacja, na jak wielu płaszczyznach joga wpływa na osobę praktykującą. Olbrzymią przyjemność i satysfakcję daje mi praca z ludźmi. Jestem wdzięczna za to, że mogę robić to, co lubię i dzielić się tym z innymi.”

Poza matą śpiewa w Opole Swing Choir, jest menadżerem w przychodni stomatologicznej, mamą Maximiliana, instruktorem salsy, bachaty i kizomby, wielbicielką tańca, śpiewu, długich spacerów, pieszych wędrówek górskich, podróży wszelakich, czekolady i kawy.