Strefa klienta

Agnieszka Kosiba

Praktykę jogi rozpoczęłam w 1999 roku. Na początku była to dla mnie świetna zabawa połączona z odkrywaniem dotąd nieznanego świata – własnego wnętrza oraz połączeń w ciele np. dużego palca prawej stopy z małym palcem lewej dłoni. Po 5 latach praktyki w 2004 roku zaczęłam asystować na zajęciach. Od 2005 jestem dyplomowanym nauczycielem jogi. Od tamtej pory doskonalę się u nauczycieli z Polski: Jurka Jaguckiego, Konrada Kocota, Katarzyny Pilorz, Romana Grzeszykowskiego, Ewy Wardzały oraz z zagranicy: Faeqa Birii (Francja), Christopha Tissot (Francja), Gabrielli Giubilaro (Włochy) i Lois Steiberg (USA), Rity Keller (Niemcy). Wyjazd do Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach w 2011 roku dał mi kolejny zastrzyk wiedzy i rozbudził jeszcze większą chęć poszukiwania tego co jest w nas. Na zajęciach z radością dzielę się swoim doświadczeniem, pogodą ducha oraz entuzjastycznym podejściem do praktyki.

Tego trenera znajdziesz w klubie:

Droga Klubowiczko,
Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze kluby działające pod marką My Fitness Place (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fabryka Formy, Fitness Academy, StepOne oraz Wesolandia) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj: Przejdź.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iod@myfitnessplace.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół My Fitness Place