Sprawdź otwarte kluby >
Customer zone
My Fitness Place trener Małgorzata Hawajska

Małgorzata Hawajska

You can find this trainer in the club:

Kilka słów o trenerze:

Fizjoterapeutka kobiet, stosująca holistyczne podejście do człowieka i mająca świadomość zależności między umysłem a ciałem;  studentka studiów doktoranckich AWF w Krakowie, gdzie również prowadzi zajęcia dydaktyczne; instruktor Pilates.

Pilates jest nie tylko jej pasją, ale i stał się tematem pracy dyplomowej, do której wiedzę zdobywała w Ośrodku Hands on Physical Therapy w Honolulu. Posiada tytuły: Instruktor Fitness, Instruktor Pilates Mat II. Ukończyła szkolenia: Pilates dla Kobiet w Ciąży, Pilates Zdrowy Kręgosłup, Pilates Pelvic Power, masaż hawajski Lomi-Lomi. Brała udział w organizowaniu warsztatów dla kobiet „Wyzwól swoją kobiecość” oraz dla seniorów „Pilates jako profilaktyka w nietrzymaniu moczu”.

W czasie zajęć szczególną uwagę zwraca na oddech, który zgodnie z filozofią Hawajów, sprawia, że ciało na nowo łączy się z umysłem. Dzieli się radosną energią życia Aloha i zaszczepia odwagę do wychodzenia poza strefę komfortu.

Z zamiłowania surferka, biegaczka, triathlonistka, instruktorka narciarstwa zjazdowego, miłośniczka podróży. Always on the move.

  • The site uses statistical cookies in accordance with Privacy policy .
  • Close