Sprawdź otwarte kluby >
Strefa klienta

Aktualności

Mamy sznurówki, które się nie rozwiążą!

Hickies jest genialnym w swej prostocie rozwiązaniem zastępującym tradycyjne sznurówki. Po ich założeniu i zapięciu – nie ma potrzeby ponownego wiązania czy poprawiania obuwia.

Zobacz

Jak zamykamy szafki?

Sprawdź jak zamykane są szafki w Twoim klubie.

Zobacz

Sprawdź nas - Pakiet startowy 15 zł za 3 dni

Przyjdź i sprawdź, jak wyjątkowo się z nami ćwiczy! Zapraszamy wszystkie osoby, które nigdy nie były naszymi klientami lub skorzystali tylko z pierwszego darmowego wejścia.

Zobacz

Uwaga remont! Kraków ul. Pawia 5

W tym czasie zapraszamy do klubów Szlak 67 i Szlak 77. Przyjdźcie znów od 9 maja – zobaczycie odnowioną szatnię i łazienki.

Zobacz

Pole dance - pokonaj grawitację!

Zobacz

LesMills BODY PUMP

Jest to trening siłowy przy muzyce. W ciągu godzinnego treningu ze sztangą pracujemy nad rozwijaniem wszystkich dużych partii mięśniowych.

Zobacz

LesMills BODY COMBAT®

Dzięki kombinacji różnych sztuk walki, takich jak: karate, taekwondo, capoeira, boks i muay thai, ćwiczący poprawiają kondycję i tężyznę fizyczną.

Zobacz

Aplikacja mobilna - korzystaj nawet w biegu!

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i zaloguj się swoim loginem (tym samym co w Strefie Klienta) a potem korzystaj, gdziekolwiek będziesz.

Zobacz

HOOPS! Jak dobrze małym być!

HOOPS! Jak dobrze małym być! Od 5 lutego zapraszamy na zajęcia dla dzieci w klubie Osiedle Na Lotnisku 3

Zobacz

Nowy klub Skawina od 2 lutego!

Cześć, już jesteśmy! Oddajemy Wam do dyspozycji 850 m² powierzchni, 7 stref aktywności: strefę cardio, maszyn izotonicznych i półwolnych, wolnych ciężarów, stretchingu i funkcjonalną.

Zobacz