Strefa klienta

Aktualności

LesMills BODY COMBAT®

Dzięki kombinacji różnych sztuk walki, takich jak: karate, taekwondo, capoeira, boks i muay thai, ćwiczący poprawiają kondycję i tężyznę fizyczną.

Zobacz

Aplikacja mobilna - korzystaj nawet w biegu!

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i zaloguj się swoim loginem (tym samym co w Strefie Klienta) a potem korzystaj, gdziekolwiek będziesz.

Zobacz

HOOPS! Jak dobrze małym być!

HOOPS! Jak dobrze małym być! Od 5 lutego zapraszamy na zajęcia dla dzieci w klubie Osiedle Na Lotnisku 3

Zobacz

Nowy klub Skawina od 2 lutego!

Cześć, już jesteśmy! Oddajemy Wam do dyspozycji 850 m² powierzchni, 7 stref aktywności: strefę cardio, maszyn izotonicznych i półwolnych, wolnych ciężarów, stretchingu i funkcjonalną.

Zobacz

Klub Sołtysa Dytmara 3 - Dni Otwarte 5.01 – 6.01

Od 5 stycznia zapraszamy na Dytmara – wyremontowaliśmy szatnie, łazienki, przejścia basenowe, powiększyliśmy salę fitness tak żeby ćwiczyło Wam się wygodniej i przyjemniej.

Zobacz

Klub Osiedle Na Stoku 53 już po remoncie!

Od 3 stycznia zapraszamy - wyremontowaliśmy szatnie, łazienki, wymieniliśmy wentylację oraz naprawiliśmy klimatyzację, tak żeby ćwiczyło Wam się wygodniej i przyjemniej. Świętujcie z nami nowe otwarcie!

Zobacz

Nowy karnet student

Rok nauki zaczynamy naprawdę dobrą wiadomością - dla wszystkich uczących się osób do 26 roku życia wprowadzamy nowy karnet Student

Zobacz

Nowa kampania wizerunkowa!

Z początkiem września wystartowaliśmy z nową kampanią komunikacyjną. Nowa komunikacja ukazuje kluby My Fitness Place jako miejsca, gdzie może odnaleźć się każdy.

Zobacz

Zmieniamy kluby! Zmieniamy ceny!

Zmieniamy nasze kluby tak, abyście czerpali z treningów jak najwięcej. Z dniem 01.09.2018 zmieniamy też nasz cennik. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na poszczególnych podstronach klubowych.

Zobacz

Nowa polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych przez Fitness Place Sp. z o.o..

Zobacz